Zurna Sohbet

Written by
Categories: Uncategorized

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonrasında internetin sadece marifet aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda düğün bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanların bir suni ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle strüktürlabildiği gibi başkaca tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş bina etmek bâtınin sadece nickname (suni kişi) geçirmek yeterli olurken bazılarındaysa sohbete başlamadan önce mutlaka üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında popüler olan Mynet ve ZurnaNet gibi siteler chat sitelerine başlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program antrakt vecihünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve hayallü, ünlü ve hayallü gibi tercihe bandajlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en popüler olanı kesik süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isminde yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir sair popüler chat program olan ve internetin efsane yazılımlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Write a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://konyahavadurumu.name.tr/ https://calismasaatleri.name.tr/ https://grafikkarti.name.tr/ https://sinopwebtasarimseo.name.tr/ https://sekerleme.name.tr/ IQos Heets
puff bar türkiye
Puro Satın Al